Home > Serwis > Informacje i pomoc > Ford SYNC i Bluetooth®
Ford SYNC logo

W harmonii z Twoim Fordem

 

Zaawansowany system Ford SYNC

System Ford SYNC to zaawansowana technologia umożliwiająca obsługę wielu funkcji Twojego samochodu w prosty i intuicyjny sposób. Za pomocą ekranu dotykowego lub poleceń głosowych możesz korzystać ze sparowanego z systemem telefonu – np. wykonując lub odbierając połączenia – a także sterować wbudowaną nawigacją satelitarną czy systemem audio.

Ford SYNC 4 i 4A

SYNC 4 i 4A to najnowsze generacje naszego systemu informacyjno-rozrywkowego SYNC. Wykorzystują one duży ekran dotykowy i zaawansowane rozpoznawanie głosu, umożliwiając bezproblemową obsługę wielu funkcji – zarówno pojazdu, jak i telefonu.

Ford SYNC 4 and 4A
Ford SYNC 3 with AppLink

Ford SYNC 3 z AppLink

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze i można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8’’ ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Ford SYNC 2 z ekranem dotykowym i funkcją sterowania głosowego

Ford SYNC 2 jest uaktualnioną wersją Ford SYNC 1.0 – oferuje wiele dodatkowych funkcji ułatwiających korzystanie z systemów komunikacji w samochodzie. 8” kolorowy ekran dotykowy oraz polecenia głosowe pomagają w szybkiej obsłudze systemu multimedialnego.

Ford SYNC 2 with Touchscreen and Voice Control
Ford SYNC 1.1 with AppLink

Ford SYNC 1.1 z AppLink

Ford SYNC z AppLink to rozszerzenie systemu Ford SYNC, które pozwala dodatkowo na komunikację aplikacji mobilnych z samochodem. W trakcie jazdy proste polecenia głosowe pozwalają na szybki i bezpieczny dostęp do najnowszych aplikacji mobilnych, portali społecznościowych i informacyjnych. Wszystko dzięki najnowocześniejszej technologii, która bezproblemowo komunikuje smartfon z pojazdem.

Ford SYNC 1.0

Umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych oraz obsługę systemu audio za pomocą poleceń głosowych (bez obsługi w języku polskim). Dzięki temu rozwiązaniu kierowca nie musi odrywać rąk od kierownicy a wzroku od drogi. W razie wypadku system SYNC z funkcją wzywania pomocy (Emergency Assistance) umożliwia powiadomienie o zaistniałej sytuacji lokalnych operatorów służb ratowniczych w 26 językach odpowiednich dla 40 regionów europejskich. System wykorzystuje informacje przekazywane przez pokładową jednostkę GPS, a także mapy i sieć telefonii mobilnej, aby określić miejsce wypadku, a następnie wybiera numer alarmowy za pośrednictwem systemu Bluetooth telefonu komórkowego kierowcy.

Ford SYNC 1.0 incoming call
Ford Bluetooth® with Voice Control

Bluetooth® z funkcją sterowania głosem

Pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych, sterowanie systemem audio, korzystanie z  nawigacji, a nawet ustawianie temperatury we wnętrzu pojazdu za pomocą prostych komend głosowych.

Top